пʼятниця, 30 грудня 2016 р.

Вже рік старий за обрії пливе.
Уже й  Новий стоїть на виднокрузі.
Хай у Новому буде все нове,-
старі лиш вина, істини і друзі!
                                                 Ліна Костенко
    Грудень день за днем наближає нас до казкової, чудесної пори. Ще трохи - і зазирне у вікно Новий рік.І так хочеться потрапити в дитинство і помріяти.
      Хіба це не диво - хоча б на мить знову стати маленьким, затамувати подих і... замріяти. Про те, щоб діти не хворіли, щоб ніколи, ніколи у їхніх очах не було ні горя, ні смутку, а лишень цікавість, хитра іскорка, щире здивування. Про те, щоб серце батьків не точила тривога, а жили  вони довго здорові й щасливі. Загадати й собі щастя: щоб удома чекали ті кого любимо, і щоб любов ця була - взаємна. А ще попросити миру Україні.
   Усі ми такі різні, та загадуючи бажання, дуже схожі між собою. У новорічну ніч потужний світлий промінь безкорисних бажань ми спрямовуємо вищій силі. І, впевнена, вона чує. У такі дива просто  необхідно вірити!!!


четвер, 29 грудня 2016 р.

Новорічне свято

Щоб Новий рік став для дітей справжньою зимовою казкою, фантастичною і сповненою
див, організатори закладу Бродська М.В. і Ткачук Т.А. підготували цікаву святкову програму.
Разом з казковими героями найменші школярі потрапляли у дивовижні новорічні пригодипонеділок, 26 грудня 2016 р.

Доводимо до відома керівників навчальних закладів запис вебінару від 20.12.2016р. щодо ознайомлення та впровадження міжнародного проекту «Альфа» (Система обладнання та платформа для організації онлайн - освіти і створення медіа-простору) за підтримки Інституту модернізації змісту освіти за посиланням:http://aconnect.hoippo.km.ua:8080/p5cty5o7eiv/.
Заповнити анкету учасника до 30 грудня 2016 року за посиланням:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lDtKP6cp8KqBAqwlHsVOKt97GtpW7f3w23Bo8s0E3NI/edit?usp=sharing.
Консультування з координаторами проекту: Всеукраїнським - Золочевська Ольга Федорівна ( 0509109779); регіональним - Кулик Оксана Олександрівна (0676732113); 

понеділок, 19 грудня 2016 р.

Завдання з української мови

1. Доповни текст прикметниками і запиши. Визнач відмінок прикметників.
Над ставком стоїть ... верба. Схилила свої... віти і дивиться у воду. Вітерець гойдає її ... віти, мов ...коси. Плавають біля неї ... каченята.

2. Користуючись прикметниками, опиши білочку.
    Білочка... на зріст тварина. Вона має... шубку. Хвіст у неї ... і ... . Очі білки схожі на ... намистинки. А вушка ...китиці. Весело стрибає по гілках ... господиня.

середа, 14 грудня 2016 р.

Завдання з літературного читання

Самостійно прочитати інформацію про письменника Григора Тютюнника

Прочитайте оповідання " Ласочка"
Знайдіть опис зовнішності лисиці, її рухів, голосу. Запишіть у зошит.
Складіть план  та підготуйтесь до переказу прочитаного.

середа, 7 грудня 2016 р.

100 днів у школі

Здається зовсім недавно для першокласників  лунав  Перший дзвінок. Але вже пройшли місяці напруженої та насиченої праці. І малята - дошкільнята стали справжніми школярами. 100 днів у школі святкували сьогодні Відео  наші першокласники разом із  вчителькою Климець Т.В. та  своїми батьками. Діти продемонстрували чого досягли за 100 днів навчання у школі і дали клятву школяра. Окрім того, вони ще стали" однокашниками", скоштувавши каші з одного горнятка. Відео Тепер поправу можуть вважатися гідними членами великої шкільної родини нашого закладу.Відео
четвер, 1 грудня 2016 р.

Посвята у " Весельчата"

Наша школа славна своїми традиціями. Одна з яких - це посвята учнів 2 класу у " Весельчата". Учні мандрували Веселковою Країною - співали, відгадували загадки, впізнавали героїв казок. Наприкінці свята діти дали урочисту обіцянку: любити й поважати батьків, рідну мову; бути вірними у дружбі, захищати слабших, бережливо ставитися до рідної природи та поважати традиції
Свято на групі продовженого дня

Хоча на вулиці лежить сніг, а  вихованці групи продовженого мали можливість підняти собі настрій , провівши свято краси, фантазії та талантів -" Міс Осінь".  На це свято з особливим нетерпінням чекали  всі діти , оскільки воно асоціюється із веселим настроєм, піснями, змаганнями, чарівною казкою. Гостями свята  були Кіт Базиліо і Лисиця Аліса. Свято надовго запам'ятається учасникам. Адже, кожній учасниці присвоєно титул і  одягнено корону.

Психолого - педагогічний консиліум

1 грудня 2016 року відбувся психолого - педагогічний консиліум на тему « Адаптація учнів 1 класу до навчання в школі в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової освіти».
         У ході консиліуму з’ясовано проблеми адаптації  окремих учнів 1 класу до навчання, виявлені в результаті спостережень вчителями та дослідження практичного психолога. Були надані психолого – медико – педагогічні рекомендації щодо усунення  причин труднощів.